באביל (Babille) – למה אתם חייבים לבקר בה.

באביל (Babille) היא עיר במזרח אתיופיה שנמצאת 25 דרומית להראר ו-560 מזרחית לאדיס אבבה. בעיר אמנם מתגוררים כ-50,000 איש אבל היא מפורסמת בעיקר הודות לאוכלוסייה אחרת – 7000 הפילים שנמצאים בשמורת הטבע המקומית ואשר מהווים 27% מאוכלוסיית הפילים באתיופיה כולה.


פיל בשמורת הטבע באביל

פיל בשמורת הטבע באביל

במקום יש גם מינים אחרים של חיות בר, קניונים ענקיים, ערבות פתוחות ונהרות עוצרי נשימה, אבל Travel.Jumia.com מצא 6 סיבות נוספות למה אתם חייבים לבקר שם. וכמובן שלא יכולנו להישאר אדישים, אחרי הכל מדובר בפורטל פורטל ההזמנות המקוון שנחשב למוביל מסוגו באפריקה.


תכנון טיולים באנר

הטבע במיטבו

בבאביל תוכלו להעריך את החשיבות של הדברים הכי קטנים בחיים, למשל רוב הסיכויים שאתם תהופנטו למראה הלטאות הקטנות שמתרוצצות בין הסלעים. ואל תעזו למצמץ כי פה המציאות משתנה כל שנייה. וההמלצה שלנו – ארזו סל פיקניק וצאו לארוחת צהריים בטבע. ההנאה מובטחת.

airalo ad

לראות כוכבים

שמורת הטבע נחשבת לאחת הטובות כשמדובר בתצפיות אסטרונומיות. בניגוד למקומות אחרים כדי לצפות בכוכבים כאן נדרש מכם לעשות דבר פשוט – להצטייד בשמיכה ולהתכונן לחוויה מעולם אחר תרתי משמע.

מעיינות חמים

המעיינות החמים בבאביל הם אמנם אלו שמספקים מים מינרליים לשתייה בכל מזרח אתיופיה, אבל זו גם ההזדמנות שלכם לגלות את הכוח המרפא של הטבע ולהתפנק עד הסוף. ובינינו – אם זה טוב לפילים זה בטח יהיה טוב גם לכם.

מגוון עצום של חיות בר

בבאביל יש שפע של אפשרויות לכל אחד. אמנם מעקב רגלי אחרי הפילים הענקיים הוא גולת הכותרת, אבל יש פה גם צבאים, אריות וצ'יטות לצד שפע של חיות נוספות, שוק של גמלים וצמחים. ובמילים אחרות – כל אחד ימצא פה את מבוקשו.

לינה ברמה של 5 כוכבים

בבאביל יש שפע של אפשרויות לינה שמתאימות לכל תקציב. המשמעות היא שאתם יכולים לצאת במשך היום לסיורים אתגריים בטבע (למשל לנסוע ברכבי ספארי לאורך נתיבי הנדידה של חיות הבר), אבל עדיין ליהנות מחוויית אירוח ברמה של 5 כוכבים.

יאמי – אוכל טרי טרי

האוכל בבאביל טרי, טעים ומגוון ואתם יכולים ליהנות ממנות של בשר בקר, טלה, עוף לצד דגים וירקות. פה גם נערכים שווקי חקלאים בסופי שבוע עם תוצרת מקומית ושפע של מזכרות – מה שאומר שמבחינתכם גם הפינה הזו סגורה.