ללכת בקלות בין מסתרי אתיופיה

ברוכים הבאים אל הארץ הטרופית, המרתקת והמסקרנת: אתיופיה. בלב אפריקה הקסומה, שוכנת הארץ הזו, הקסומה, ומציעה לתייר הממוצע חוויה תרבותית מיוחדת במינה. חוויה המזמינה אותו לפגוש תרבויות עתיקות, מנהגים שונים וליהנות מנופים עוצרי נשימה. אתיופיה היא ארץ של ניגודים משלימים: נופים טרופיים לצד מדברות יבשים, הרים גבוהים לצד בקעות נמוכות, יערות גשם לצד סוואנות כמעט יבשות והזדמנות לגעת בלב ליבו של השבר הסורי האפריקאי, הפרוש לאורכה של הארץ ומזמן פגישה עם כמה משמורות הטבע החשובות והפורות ביותר הקיימות. כדי לצלוח את כל הטוב הזה בשלום (תתכוננו, אתם הולכים ללכת, והרבה), כדאי ומומלץ מאוד לשדרג את עצמכם עם מקל הליכה איכותי.

מקל הליכה – עוזר להליכה נכונה

מקלות הליכה נורדיים
מקלות הליכה נורדית

כדי ליהנות מטיול בכלל ומטיול המשלב טבע בפרט, כדאי להצטייד באביזרים משלימים כדי למקסם את החוויה. הדבר נכון לגבי נעליים נוחות, ביגוד מאוורר ומנדף זיעה ובשנים האחרונות, רבים הם הטיילנים המוסיפים לצ'ק ליסט הטיולי שלהם גם מקל הליכה. מקל הליכה הוא כבר לא מזמן לא נחלתם של מבוגרים בלבד, אלא כל טייל שעיניו בראשו (ורגליו ברגליו), יודע שכדי ליהנות מהליכה ממושכת, וודאי כשמדובר בתנאי שטח מאתגרים יותר כמו אלו המצויים באתיופיה, יש להצטייד במקל הליכה איכותי שיסייע למשקל הגוף להגיע לאיזון.

מה זה מקל הליכה נורדי?

מקל הליכה נורדי הוא מקל המותאם לשיטת ההליכה הנורדית. בניגוד להליכה רגילה בה הגוף משתמש רק ב- 50% מהשרירים בגוף ומפעיל רק את הגוף התחתון, בהליכה נורדית או בשימוש במקל נורדי, מצטרף גם פלג הגוף העליון לפעילות, מה שמעלה את אחוז הפעילות בגוף ל- 90%. נכון, אתם הולכים לטייל ולא בדרך לחדר כושר, אך זו הזדמנות מצוינת לשלב תנועות נכונות של פלג הגוף העליון והתחתון וגם ליהנות מהליכה הנחשבת ליציבה ומאוזנת יותר, תנועות נכונות יותר ובאופן כללי להקל עליה לאורך זמן.

כדי להפוך את הטיול שלכם באתיופיה לחוויה שהיא לא רק מעצימה אלא גם נוחה משמעותית פיזית, כל שאתם צריכים לעשות כדי ליהנות ממקל הליכה נורדי במחיר זול ובתמורה נפלאה עבורו הוא ללחוץ על הלינק הזה.