טיול באתיופיה עם Tatek Bezabeh

זריחה על נהר האומו

זריחה על נהר האומו

אתיופיה היא ארץ עתיקה מאוד והיא נחשבת לערש האנושות. באתיופיה נמצאו שרידיה המאובנים של לוסי, הדוגמה המוכרת ביותר של האדם הזקוף מלפני 3.2. מיליון שנים שכיום מוצגים במוזיאון אדיס-אבבה.

חושבים על צילום של טבע פראי, על טיולים רגליים בגובה רב, על קפה או על נהיגה ברכבי 4X4? בטח תשמחו לדעת שבאתיופיה תוכלו ליהנות מכל זה ועוד. למעשה, כל מי שהיה במדינה מופתע לטובה כי אתיופיה היא פנינה אמיתית.

אתיופיה היא ארץ של הרים גבוהים עם גאיות עמוקים, צמחייה ובעלי חיים שצפייה בהם תגרום לנשימתכם להעתק. יש שם כנסיות חצובות בסלע, פסטיבלים, שבטים, שדות ענקיים של מלח, בריכות גופרית, אגמים של לבה חיה והיא פשוט עולה על כל דמיון.

שיירת גמלים על מדבר מלח באתיופיה

שיירת גמלים על מדבר מלח באתיופיה

הניגודים שיש באתיופיה יהפכו כל יום טיול לחויה בלתי נשכחת כי ההרים והאגמים שוקקים ציפורים, כפרי השבטים מאפשרים הצצה אל העבר ויש כאן דונמים על דונמים של כותנה, קפה, עגבניות ובצל סגול וכן קילומטרים של חממות לגידול ורדים, תותים ותפוחים טריים ועוד פירות רבים.

באתיופיה ניתן להתאים את הטיול לזמן ולתחומי העניין של המטיילים: טיולים אישיים במשך יום אחד באזור אדיס אבבה, טיולים קבוצתיים למשך חודש לאורך המדינה וכל וריאציה אחרת.

בני השבטים באתיופיה

בני השבטים באתיופיה

ארגון של טיול עם Tatek Bezabeh, הבעלים של Tatu tours מבטיח הנאה מקסימלית מסיבה אחת – אין מקום באתיופיה שהוא לא יודע עליו או ביקר בו. הוא נהג ומדריך עם יותר מ-16 שנות נסיון והוביל תיירים רבים, חוקרים וארגונים באטרקציות העיקריות של אתיופיה וכן במיקומים שלרוב לא נמצאים במפות הטיולים כולל ארגון של מקומות לינה ומלונות נבחרים באתיופיה.

צרו איתו קשר כאן: tatutoursethiopia@gmail.com