טיסות לאתיופיה


טיסות לאתיופיה

טיסות לאתיופיה יאפשרו לכם לבקר במדינה אפריקאית עם היסטוריה עתיקה, תרבות מרתקת ומקומות מרהיבים שנכללים ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק”ו, למשל הכנסיות החצובות בסלע בלליבלה, מתחם הארמון בגונדר, מישורי המלח של מדבר דנקיל, עמק הריפט שבו התגלתה “לוסי” המפורסמת ועוד. ועוד לא דיברנו על העובדה שבכל אתר נקשרו אגדות עממיות מעניינות במיוחד, כך שאתם חייבים להגיע לכאן כדי להיווכח בעצמכם במידת אמינותן.

למעשה, הודות לאזורי האקלים השונים באתיופיה אתם יכולים ליהנות במדינה בדיוק כמו שאתם אוהבים. המשמעות היא שבאתיופיה כל אחד ימצא משהו לאהוב החל מטיולי אופניים, דרך טיולי מערות וכלה בטרקים. וזוהי כאמור רשימה חלקי בלבד והרשימה המלאה תלויה אך ורק בכם. למעשה, טיסות לאתיופיה מאפשרות להתאים את הטיול לצרכים ולדרישות שלכם ולא להיפך, כך שההנאה מובטחת.

אמנם יש כאלו שטוענים שבאתיופיה הזמן קפא מלכת, אבל אנחנו אומרים – מהרו והגיעו לאתיופיה כי מדובר בעולם שהולך ונעלם וזו ההזדמנות הכמעט אחרונה לחוות אותו. למעשה, טיסות לאתיופיה יאפשרו לכם ליהנות מחוויות לכל החושים שיותירו אתכם פעורי פה, למשל מפגש עם השבטים השונים בעמק נהר האומו שלכל אחד מהם מנהגים, דרך חיים, שפה ותלבושות משלו.

טיסות לאתיופיה יאפשרו לכם גם להכיר מקרוב את הטבע במדינה מקרוב ובמלוא הדרו, למשל הפארקים הלאומיים הרי סימיאן והרי באלה עם בעלי החיים האנדמיים שגרים בהם, הר הגעש ארטה אלה, האגמים עשירי הציפורים בפארק הלאומי אומו ועוד. למעשה, אתיופיה היא גן עדן לחובבי החי והצומח מסיבה אחת – ניתן ליהנות בה מטבע בתולי שטרם התקלקל עם מגוון ביולוגי עשיר.

וכמובן – טיסות לאתיופיה יאפשרו לכם להכיר מקרוב את מולדת הקפה הטוב בעולם, להשתתף בטקס קפה מסורתי ולהכיר את המדינה שבה “לקפוץ לקפה” הוא דרך חיים. אנחנו בטוחים שגם אתם תתאהבו במדינה המיוחדת והרב-גונית הזו כמו כל מי שביקר בה, כך שנשאלת רק שאלה אחת והיא – למה אתם מחכים?

הזמינו כאן טיסות לאתיופיה